Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Share Thread:
Regulamin serwera TeamSpeak3
#1
Star 
§1 ZASADY OGÓLNE:


1.1. Kolor czerwony tekstów (używany na chat'cie oraz w opisach kanału) zarezerwowany jest dla Administracji i wyłącznie administratorzy mogą się nim posługiwać. Jest on stosowany w sprawach ważnych, bądź zaznaczenia czegoś ważnego.
1.2. Administracja to nie winda, nie przenosimy po kanałach. Chyba, że jakiś administrator ma "dobre serce". Wink
1.3. Użytkownik może mieć maksymalnie 7 ikon z grup rang: "GRACZE" oraz "NAPOMPOWANE". Może również posiadać maksymalnie jedyną rangę z grupy "WIEKOWE" oraz dodawe grupy JP/specjalne, etc. Ale to już zależy od wyszczególnionych właściwości/opisów tych rang, które w większości ukazane są na kanale "Opis rang JP/specjalnych i nie tylko" w CENTRUM POMOCY.
1.4. Channel Admini oraz opiekunowie w Strefie Rozrywki zobowiązani są do udzielania pomocy użytkownikom właśnie na tej strefie oraz zajmowaniem się operacjami moderacyjnymi [tej strefy].
1.5. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony, a to oznacza, że zaktualizowany również podlega przestrzeganiu przez wszystkich użytkowników. Zmiany w regulaminie najczęściej będą dokonywane w ostatnim dniu tygodnia (niedzieli).


§2 ZAKAZY:

2.1. Zabronione jest puszczanie różnych bindów na kanałach publicznych, Strefy Rozrywki, Centrum Pomocy, i wszystkich pozostałych kanałów z wyjątkiem Strefy Prywatnej/Strefy VIP (to czy bindy w takiej sytuacji będą puszczane, czy nie zależy od właściciela danego kanału) oraz kanału GRY I ZABAWY w Strefie Rozrywki.
2.2. Zabrania się wydawania dziwnych dźwięków w Strefie Publicznej/Strefie Rozrywki oraz Centrum Pomocy.
2.3. Zabrania się krzyków wszelkiego rodzaju w Strefie Publicznej/Strefie Rozrywki oraz Centrum Pomocy.
2.4. Zabrania się idiotycznego troll'owania administracji oraz użytkowników.
2.5. Zabrania sie wyzywania/grożenia we wszystkich kanałach na naszym TS'ie. Jeśli chodzi o wyzywanie to wyzywać można się jedynie na kanale TYRALNIA oraz kanałach na których ich właściciele wyrazili na to zgodę.
2.6. Zabrania się spamowania w następującej postaci: Liczne, powtarzające się wiadomości tekstowe na wszystkich chat'ach, bezsensowne poke'i, bądź spamowanie poke'ami. Zgłoszenia administracji ciągle tego samego problemu kiedy administracja uzna problem już za rozwiązany, ciągła zmiana nick'u.
2.7. Zabrania się ciągłego skakania po kanałach.
2.8. Zabrania się nabijania connect'ów w godzinach od 06:00 do 22:30.
2.9. Zabronione jest używanie wulgaryzmów; treści: rasistowskich, antysemickich, pornograficznych; wulgarnych emotikonów "ASCII" (znakowych) w nickach, avatarach, description oraz nazwach lub opisach kanałów jak również podkanałów.
2.10. Zabrania się podszywania pod administrację TS PUBLICZNY.
2.11. Zabrania się reklamowania serwerów konkurencyjnych TS3 oraz wszelkich innych usług/ogłoszeń/etc., które administracja uzna za reklamę.
2.12. Zabrania się nagrywania osób na wszystkich kanałach naszego TS'a, jeśli nie wyrażą na to zgody. Jedynym odstępstwem od tego punktu są czynności mające na celu zebranie materiałów do skargi na danego administratora/użytkownika.
2.13. Zabronione jest posiadanie nicków / kanałów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność. 
2.14. Zakazane jest nadużywanie kanału "Pogaduchy Z Administracją" 
2.15. Zabrania się używania imion lub nazwisk sławnych osób§3 ZASADY NAKŁADANIA KAR ORAZ DODATKOWE INFORMACJE NA TEN TEMAT:


3.1. O karach za łamanie regulaminu decyduje Administracja serwera teamspeak3
3.2. Wymiar kary zależy od Administratora, mimo istnienia Tabeli Kar, ostatecznie to administrator podejmuje decyzję o wysokości kary.
3.3. Admin może dostać degrada wyłącznie przez decyzje Właściciela.


§4 INFORMACJE NA TEMAT DANYCH OSOBOWYCH

4.1. Właściciel serwera zastrzega sobie prawo do przechowywania ip użytkownika "TS PUBLICZNY"

§5 PRZESTRZEGANIE REGULAMINU:

5.1. Każdy użytkownik korzystający z TS'a  zobowiązany jest do znajomości oraz przestrzegania tego regulaminu w jego aktualnej formie. Przypominamy, że regulamin może ulec zmianie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości